استفاده شما از وب سایت فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در ادامه محتویات این صفحه منظور از “سایت فروشگاه پاکت مارکت”، “وب سایت فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت” به آدرس اینترنتی pakatmarket.com می باشد.

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای “سایت فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین در هنگام تسویه حساب مطالعه و پذیرفتن آخرین تغییرات این صفحه الزامی می باشد.

١ – خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات “سایت فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت” برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.

٢ – کالاهای موجود در “سایت فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت” از ناشران معتبر و مرتبط جمع آوری و در وب سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، محصولات و سرویس های موجود یا ارائه شده در “سایت فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت” در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. “سایت فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت” مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده نداشته و به طور مداوم اطلاعات و محتویات وب سایت را به روز خواهد کرد.

٣ – کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

۴ – شما به فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت اطمینان می دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از “سایت فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت” می باشد استفاده نخواهید کرد. شما از “سایت فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت” به گونه ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.

۵ – “سایت فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت” ممکن است دارای لینک هایی به وب سایت های دیگر باشد. ممکن است این وب سایت ها تحت کنترل فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت نباشند که هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات این وب سایتها از جمله لینک های قرار گرفته در این وب سایت ها نداریم. “سایت فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت” این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده و وجود هر یک از این لینک ها به معنای تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان سایر وب سایت ها نمی باشد. وب سایت هایی که در صفحات “سایت فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت” لینک می شوند ممکن است توسط افرادی خارج از فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت اداره شده، لذا “سایت فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت” نمی تواند در مورد آنها ضمانتی داشته باشد. شما توافق می کنید مسئولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده به رایانه تان را از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به وب سایت های لینک شده در “سایت فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت” باشد، خود برعهده خواهید داشت.

۶ – “سایت فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت” هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود و یا لینک های مرده نمی پذیرد. سرویس های وب سایت «آنگونه که هست» ارائه می شوند و “سایت فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت” تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

٧ – “سایت فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت” اطمینان، سهولت، دقت اطلاعات، نرم افزارها، محصولات، سرویس ها و گرافیک موجود را تضمین نکرده و آنها را بدون هر گونه قید یا تضمینی «آنگونه که هست» ارائه می کند. “سایت فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت” تحت هیچ شرایطی خسارت های احتمالی ممکن را که به هر دلیل به خاطر از دست دادن دسترسی یا اطلاعات در پی استفاده از “سایت فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت” یا از تاخیر یا ناتوانی در استفاده از وب سایت یا سرویس های آن حاصل شود نمی پذیرد.

٨ – این توافق نامه تحت قوانین کشور ایران مقرر گشته و به معنای توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از “سایت فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت” خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود.

٩ – “سایت فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت” امکان دارد دارای سرویس هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه های خبری، شبکه دوستان و سایر سرویس هایی باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می شوند. شما توافق می کنید که از این سرویس های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

١٠ – “سایت فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت” الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس های جمعی ندارد. با این وجود “سایت فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت” این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده در سرویس های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را پیگیری و در صورت نیاز و توان حذف کند.

١١ – ممکن است ما سرویس های خود را به هر دلیلی در زمان های مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر داده و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های “سایت فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت” هر از گاهی به روز خواهد شد. در این صورت تاریخ درج شده در بالای این صفحه نشان دهنده آخرین زمان به روز رسانی خواهد بود. شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از وب سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد. در صورتی که شرایط استفاده از سرویس ها شامل تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه اولیه سایت اعلام خواهد شد.

۱۲- با توجه به نوسان شدید قیمت کاغذ و خدمات چاپ و با توجه به اینکه تمامی عناوین در انبار فروشگاه موجود نمی باشند، لذا ممکن است در بعضی موارد اختلاف قیمت یا عدم موجودی کتاب باعث شود تا با مشتری تماس گرفته شود و این مهم به اطلاع ایشان رسانده شود. در موارد اختلاف قیمت به شرط موجود بودن کتاب در بازار مشتری ملزم است تا مابه التفاوت اعلام شده از سوی پاکت مارکت را واریز نماید. در مواردیکه کتاب چاپ تمام شده باشد، مبلغ کتاب به مشتری عودت داده خواهد شد و بقیه کتب درخواستی برای مشتری ارسال خواهد شد.

۱۳- خرید هایی که مجموع سبد خرید آنها بیشتر از ۲۵۰۰۰۰۰ تومان (دو میلیون و پانصد هزار تومان) باشدبا پست ارسال نخواهند شد و ارسال این سفارشات به وسیله باربری و رایگان صورت خواهد گرفت. بدیهی است تحویل کالا از باربری به عهده مشتری خواهد بود.