شرایط ارسال سفارش

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام خیابان مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

ارسال سفارشات تهران

سفارشی که قبل از ساعت ۱۶ ثبت شده باشند همان روز ارسال خواهند شد. همچنین امکان تحویل سفارش در بین ساعات ۹ صبح تا ۸ شب می باشد.

ارسال سفارشات شهرستان

سفارشی که برای ارسال به شهرستان ثبت شده باشد، به پست پیشتاز یا سفارشی تحویل داده خواهد شد. با توجه به زمان ثبت سفارش، تحویل به پست همان روز یا روز بعد خواهد بود. سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۲ و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد تحویل پست داده خواهد شد. زمان تقریبی تحویل کالا با پست سفارشی حد اکثر یک هفته می باشد.

نکات مهم

اگر مبلغ سفارش از قبل پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر  مانند کارت ملی همراه داشته باشد.تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری  کالاهای دریافتی در حضور مامور تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق تلفن  ۰۲۱۶۶۴۰۶۰۰۸ ، یا ارسال ایمیل از طریق صفحه “تماس با ما” این موارد به خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی پاکت مارکت اطلاع داده شود.